+90 (544) 679 25 04

Ofis Konteyner

Ofis Konteyner

Ofis konteyner, dış ve iç mekanlarda kullanılan portatif, yeri değiştirilebilen konteynerden yapılmış ofis odasıdır. Bir ofis konteynerinin içi, tıpkı daire ofisler gibi dayalı döşelidir ve birden fazla kişinin çalışma alanıdır. Konteynerden yapılan bu mobil ofisler istenildiği yere taşınıp yeri değiştirilebilir. Maliyet açısından mükemmel bir çözümdür. Daire ofisler gibi kira masrafı yoktur; masrafsız ve maliyeti çok düşük bir mobil çalışma odasıdır.

Konteyner ofis, dış mekan olarak çoğunlukla inşaat şantiye alanlarında görülürler. Bina inşaatı yapılırken şantiye ofisi ve bina tamamlandıktan sonra satış ofisi olarak kullanılırlar. Ofis konteyneri, kapalı bir alana da konumlandırılabilir. Örneğin bir oto galeri içine ya da bir oto bakım servisi içine portatif bir ofis konteyneri yapılabilir.

Ofis konteynerleri istenilen ölüçü ve tasarımda imal edilebilir. Kullanılan malzemenin kalitesi, çeşidi ve konteynerin tasarımı, sizin isteğiniz doğrultusunda belirlenir. Ekon Konteyner'in ürettiği ofis konteynerinde kullanılan çelik, alüminyum, kapılar, camlar ve iç dekorasyonunda kullanılacak kaplama malzemeleri çok kalitelidir. Konteyner ofis iç zemini parke kaplama yapılabilir. Ofis konteyneri ön cephesi tamamen camdan yapılabilir; siyah camlı ofis konteyner hem iç kısmı dışardan göstermez hem de güneşi engeller. Ofis konteyneri içinde klima kullanılabilir.

Ofis konteyneri sıfırdan imal edilirse bu özel tasarım konteyer kategorisinine girer. Bunun haricinde bir yük konteyneri modifiye edilerek de bir ofis konteyner oluşturulabilir; bu da modifiye yük konteyneri sınıfına girer.


Ofis Konteyner Fiyatları

Ofis konteyner fiyatları, konteynerin ölçilerine ve kullanılan malzeme çeşitlerine ve ofis konteynerin özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle fiyat alabilmek için bizimle iletişime geçiniz. Ekon Konteyner, on yıllardan bu yana EKOF isimli serisi altında sizlere en kaliteli ve en kullanışlı ofis konteyner modellerini en uygun fiyatlardan sunmaktadır.

Etiketler: Ofis konteyner, ofis konteyneri, şantiye ofis konteyner, portatif konteyner ofis, mobil ofis konteyner, konteyner ofisler, konteyner ofis binası, şantiye konteyneri.

Ofis Konteyner Çeşitleri

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi

 Saha Keşfi, Projelendirme ve İmalat


 

BLOG