+90 (544) 679 25 04

Ofis Konteyner

Ofis Konteyner

Ofis konteyner işletmenizin içinde bir ofis odası olarak kullanılabileceği gibi inşaat şantiyesi gibi açık alanlarda da tıpkı bir daire ofis gibi kullanabileceğiniz portatif ofis odasıdır. Alüminyum, çelik ve pvc sistemleri ile imal edilirler. ofis konteyneri iç mekanını dilediğiniz gibi dayayıp döşeyebilirsiniz. Zemini parke kaplayıp, çalışma masalarınızı, koltuk ve sandalyelerinizi, televizyonunuzu yani ofisle ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi iç mekanda kullanabilirsiniz.

Konteyner ofis içine klima bağlanabilir, elektrik ve su tesisatı çekilebilir. Ekon konteyner ofis konteynerleri dış mekada zorlu şartlara dayanıklıdır; yazın güneşin kızdırıcı sıcağında ve kışın soğuk ve yağışlı koşullarda konteyner ofisinizi uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

Mükemmel mukavemete ve termal özelliklere sahip olan Ekon Konteyner Ofisleri, benzersiz çalışma gereksinimlerinize uygun, rahat ve uygun maliyetli çözümler sunar. Klima, panjur, mobilya ve ofisinizin ihtiyaç duyduğu her türlü isteğe bağlı ekstra ürünlerle donatılabilir. Ofis konteynerin tasarımı sizin isteğiniz doğrultusunda özel olarak tasarlanabilir. Konteyner ofisinizin zemininden, kapı ve pencere sayına ve kullanılacak ürünlerin kalitesine ve boyutlarına kadar istediğiniz şekilde yapılmaktadır.

Tüm çelik depolama ofis konteyner ürünleri kilitlenebilir, kapı kolları ile yüksek güvenlikli, ISO sınıfı ofis konteynerleridir. Önemli belgeleri veya öğeleri güvenli bir şekilde saklamak için ek güvenlik için kilit kutuları edinebilirsiniz. Ayrıca ek bir ücret karşılığında 6 'veya 8' roll-up kapılar temin ediyoruz.

Satışa hazır konteyner boyutlarına: 10 ft, 20 ft ve 40 ft. Konteynerli ofislerimiz yangın, rüzgar ve su geçirmezdir. Mobil modüler taşınabilir ofis konteynerleri satın almayı tercih ederseniz, bunları özel gereksinimlerinize göre özelleştirebilirsiniz:

HVAC sistemleri

Işıklar

Elektrik prizleri

Kapılar ve pencereler

Kontrplak duvarlar

Yalıtım ve güvenlik özellikleri

Gereksinimleriniz ne kadar farklı olursa olsun, sizin için doğru nakliye ofisi konteynerinizi bulabiliriz. Üretim, inşaat, perakende, sağlık, okul ve hatta tema parkları gibi büyük endüstrilerden müşterilerinin güvenini kazandık. Yapı endüstrisinde taşınabilir bir depolama ofisi kullanmanın yararları hakkında ayrıntılı bilgi alınız.

Ofis konteyner satın alırken web sitemizdeki modellere de göz gezdirebilirsin. Çeşitli modellerde daha önceden yapmış olduğumuz ofis konteynerlerimizi inceleyip, içlerinden seçim de yapabilirsiniz. Prefabrik konteynerlerden ofis konteyneri, yan yana ve üst üste konularak bir konteyner ofis binası dahi inşa edilebilir. Kira masrafı ve pek çok ofis giderlerinden kurtulmuş olmak için ofis konteyneri sizin eçin en iyi çözümdür. Ofis konteyner modelleri görkemli renkleri, estetik tasarımları, dayanıklılığı, çevreye duyarlılığı ve su geçirmezlik özellikleri sayesinde müşteriler tarafından çok beğeniliyor. Ekon konteyner ofis konteynerleri kurumsal ve konut görünümünü göz önünde bulundurarak tasarlıyor.

En yaygın boyuttaki ofis konteyner birimleri, 20ft veya 40ft lik  konteynerlerden oluşturulur. Aşağıdaki görsellerde 20ft mobil ofis ve 40ft mobil ofis için standart ofis konteyner modellerimiz bulunmaktadır. Depolama birleştirmesi mobil ofis konteyner çeşitlerini inceleyin.

Ofis konteyneri sıfırdan imal edilirse bu özel tasarım konteyer kategorisinine girer. Bunun haricinde bir yük konteyneri modifiye edilerek de bir ofis konteyner oluşturulabilir; bu da modifiye yük konteyneri sınıfına girer.

 

Ofis Konteyner Modelleri

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi

 Saha Keşfi, Projelendirme ve İmalat


 

BLOG