+90 (544) 679 25 04

Ofis Konteyner

Ofis Konteyner Nedir?

Ofis konteyner, konteynerden yapılan taşınabilir ofis odasıdır. Ofis konteyner yapan firmalar arasında Ekon konteyner, alüminyum ve çelikten çok sağlam ve zorlu hava şartlarına yıllarca masrafsız dayanabilecek konteynerler üretmektedir. Bir ofis konteyner ile standart daire ofisler gibi kira vb. pek çok masraftan kurtulmuş olursunuz. Ofis konteyneri, bir işletmenin iç mekanına kurulabileceği gibi, inşaat şantiyeleri gibi dış mekanlarda da kullanılabilir.

Ofis Konteyner

 

 

 

 

 

 

 

 

Konteynerden yapılmış bu ofis odasının içini istediğiniz şekilde dizayn edip döşeyebiliriz. Bir ofis konteynerin içine tıpkı daire ofislerdeki gibi; örneğin zemini parke kaplayıp, çalışma masası ve bilgisayar gibi ekipmanları yerleştirebilirsiniz. Konteyner ofisinizin içine klima kurabilirsiniz.

Şantiye Ofis Konteyneri

Ekon konteyner, inşaat şantiye alanları gibi dış mekanlarda kullanmanız için zorlu hava koşullarına yıllarca mukavemet gösterebilecek ve bakım gerektirmeyen özel çelik ya da alüminyumdan şantiye ofis konteyneri imal etmektedir. Bu ofis konteynerin tasarımı örneğin kapı ve pencerelerin hatta camlarda kullanılacak malzemeye kadar istediğiniz şekilde sipariş edebilirsiniz. Standart ofis konteynerlerimizin haricinde size özel ölçülerde ve tasarımlarda ofis konteynerle özel olarak üretilmektedir.


Ofis konteyner fiyatları, istenilen konteyner çeşidine göre değişmektedir. Genellikle inşaat şantiyelerinde standar konteyner ofisler kullanılmaktadır ve uygun fiyatlarla sizlere bu sağlam ve pratik konteyner modellerini sunmaktayız.

Ofis konteyneri sıfırdan imal edilirse bu özel tasarım konteyer kategorisinine girer. Bunun haricinde bir yük konteyneri modifiye edilerek de bir ofis konteyner oluşturulabilir; bu da modifiye yük konteyneri sınıfına girer.


Etiketler: Ofis konteyner, şantiye ofis konteyneri, ofis konteyner yapanlar, ofis konteyner firmaları.

Ofis Konteyner Modelleri

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi

 Saha Keşfi, Projelendirme ve İmalat


 

BLOG