+90 (544) 679 25 04

Ofis Konteyner

Ofis Konteyner

Ofis Konteyner Ölçüleri

Ofis konteyner modelleri, imalat yöntemine göre modifiye konteyner veya özel tasarım konteyner kategorisine giren ünitelerdir. Eğer bir yük konteyneri sonradan ofis konteyner haline çevrilmişse, modifiye konteyner sayılır. Eğer daha üretim aşamasında ofis olarak kullanılmak üzere üretilmişse de, özel tasarım konteynerdir. Her halükarda, ofis konteyner modelleri, isminden de anlaşılabileceği gibi birden fazla kişinin çalışma alanı olarak kullanabileceği üniteler sayılmaktadır. Genellikle şantiye alanlarında görebilmek mümkündür. Özellikle modifiye edilen ofis konteyneri çeşitleri, normal yapıların inşa edilemeyeceği veya inşa maliyetinin yüksek olacağı şantiye alanlarında kullanılır. Özel tasarım kategorisine giren ofis konteyner modellerini ise, her yerde kullanabilmek mümkündür.


Ofis Konteyner İkinci El

Ofis konteyner ikinci el olarak da satın alınıp kullanılabilir. Zira bilindiği üzere konteyner çeşitleri, son derece dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü yapılardır. Çelikten üretilmiş yalıtımlı duvarları, on yıllar boyunca özel bir bakım veya onarım gerektirmeksizin kullanılabilmelerini sağlar. Bu nedenle, ofis konteyner ikinci el olarak da kullanım alanı bulur. Elbette, konteynerin üretim kalitesi ve sahip olduğu özellikler de bu durumu etkileyecektir. Kaliteli ve uluslararası standartlara uygun üretilmiş ofis konteynerler, ikinci, hatta üçüncü el olarak kullanılmaya dahi uygundur. Ofis konteyner satın almak, gerek kullanım kolaylığı ve gerekse de maliyet düşüklüğü nedeniyle hemen tüm işletmeler için avantajlı bir yatırımdır.


Ofis Konteyner Fiyatları

Nitekim ofis konteyner satın alarak, hemen her arazi şartında kullanılabilecek mobil prefabrik ofis elde etmek ve hem zamandan, hem de bütçeden tasarruf etmek mümkündür. Ofis konteyner fiyatları, konteynerin büyüklüğüne ve sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bunlar, gerektiğinde yan yana koyularak inanılmaz bir kullanım alanının elde edilebileceği ünitelerdir. Doğal olarak, ofis konteyner fiyatları da buna bağlı olarak belirlenmektedir. Ancak klasik ve sabit bir ofis binası ile kıyaslandığında,  her halükarda daha ucuza gelecek bir yatırım olacağı kesindir. Ekon Konteyner, on yıllardan bu yana EKOF isimli serisi altında sizlere en kaliteli ve en kullanışlı ofis konteyner modellerini en uygun fiyatlardan sunmaktadır.

 

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi

 Saha Keşfi, Projelendirme ve İmalat


 

BLOG