+90 (544) 679 25 04

Şantiye Konteyner

Şantiye Konteyner

Şantiye konteyner, inşaat şantiylerinde kullanılırlar ve inşatların vazgeçilmez bir parçasıdır. İnşaat şantiyelerinde gerek güvenlik kabini amaçlı, gerek çalışma ofisi amaçlı ve gerekse inşaatta çalışan personelin barınmalarını, yeme, içme, duş alma ve soyunma kabini olarak kullanılmasını sağlayan pek çok amaç için kullanılan konteynerlerdir.

Şantiye konteyneri imalatında kulladığımız kaliteli çelik ya da alüminyum malzeme sayesinde, satın aldığınız konteyneri uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanmanız mümkündür.

Bir inşaat bitip başka bir bölgede yeni bir inşaata başlanınca şantiye konteynerler portatif oldukları için kolaylıkla yeni bir alana taşınabil, istenilen her yere konumlandırılabilirler. Şantiye konteyneri iç mekanı istenildiği gibi döşenebilir. Kapı, pencere ve camları istenilen sayıda ve istenilen ölçüde yapılabilir. Şantiye konteynerlerine elektirik ve su bağlanıp klima da takılınca tam bir portatif ofise dönüşür. Bir inşaat şantiye konteyneri içindeki oda sayıları isteğinize göre üretilir. Şantiye konteyneri kurulum, zaman ve para  tasarrufu bakımından mükemmel bir çözümdür. Şantiye konteyneri yapan firmalar arasında Ekon konteyner, yaptığı kaliteli ve uzun yıllar bakım ve onarım gerektirmeyen konteynerler ile pek çok inşaat şirketi tarafından tercih edilmektedir.


Şantiye konteyneri fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletşime geçiniz. Kaliteli konteyneri en uygun fiyata satın alamak için yılların deneyimli konteyner firması Ekon Konteyner sizinle.

Etiketler: Şantiye konteyner, şantiye konteyneri, işaat konteyneri, inşaat şantiye konteyneri.

Fiyat Teklifi Talebinde Bulunun

Konteyner Fiyat Teklifi